Abonelik, hepimizin bildiği üzere bir kez kayıt olunduktan sonra kullanıcı ya da hizmet sağlayıcı aksini talep edene kadar devam eden bir hizmet sürecidir. Bi’akıl üzerindeki abonelik sistemi de tıpkı bu şekilde çalışmaktadır.

Diyelim ki yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, spor koçluğu ya da danışmanlıklar veren birisin. Kullanıcılarınızla sık sık iletişime geçip onların sorularına cevaplar buluyor, ihtiyaç duydukları motivasyon ve gelişimi sağlıyorsun. Fakat bu temasların içeriği, tek bir temasta (online görüşmede) halledilemeyecek ihtiyaçları içeriyor olabiliyor. Bunlar, düzenli çalışma ve iletişimi gerektiren durumlar.

İşte tam burada devreye Bi’akıl’ın abonelik sistemi giriyor.

Bilenlerimiz tarafından oluşturulan ve iptal edilmediği sürece belirli tarihlerde tekrar eden abonelik sistemi sayesinde hem bilen hem de kullanıcı her görüşme için ayrı çabalar sarf etmekten kurtuluyor.

Bilenler, tek bir temas sayfası oluşturarak abonelik teması hakkındaki tüm detayları bir yerde toplayabiliyor, her defasında bu detaylarla uğraşmaktan kurtuluyorlar. Bu sayede, katılımcıları ile olan iletişim ve gelişime odaklanıp daha verimli sonuçlar elde edebiliyorlar.

Öte yandan kullanıcılar ise her seferinde temas için ayrı ödemeler, ayrı kayıtlar yapmadan, bu detayları tek seferde halledip vakti geldiğinde temasa katılarak gelişimini düzenli olarak gözlemliyor, kendisini bir adım daha ileriye taşıyabiliyor.

Tüm bu süreçler, üzerine titizlikle çalışılmış Bi’akıl abonelik sistemi ile zahmetsizce ve otomatik olarak yürütülüyor. Sana, sadece işine odaklanmak kalıyor!

Peki, abonelik sistemi kimler için uygun?

Girişte de belirttiğimiz üzere; Danışmanlıklar, eğitim, yaşam, öğrenci koçlukları, antrenman düzenleyen spor koçları, diyetisyenler ve psikolojik danışmanlık veren uzmanlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Aşağıdaki listede, tek seferlik ve abonelik sistemleri arasındaki farka bir göz atalım;

Abonelik vs Tek Seferlik

Abonelik sistemi ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için bize merhaba@biakil.com mail adresi üzerinden ulaşabilir ve uzman ekibimizden, size en uygun çözüm için destek alabilirsin.

Diğer Bi’akıl avantajlarını öğrenmek için buraya, canlı online eğitim, randevu, danışmanlık, atölye ve etkinliklerini düzenleyebileceğin uygulamamızı keşfetmek için buraya tıklayabilirsin.