Günümüzde iş dünyasında ve eğitimde uzaktan çalışma ve öğrenme oldukça yaygın bir hale geldi. İnsanlar artık bir araya gelmeden işlerini halletmek ve derslere katılım sağlamak için video konferans araçlarına güveniyorlar.

Zoom ve Meet gibi canlı görüşme uygulamaları bu araçlardan bazıları. Bu uygulamaları kullanarak insanlarla bir araya gelebilir; canlı görüşmeler organize edebilir veya online eğitimler verebilirsin. Ancak biliyoruz ki, bu canlı görüşmeleri gerçekleştirmenin dışında katılımcılarla iletişime geçmek, detaylar hakkında bilgi vermek veya ödemeleri takip etmek gibi çok fazla detay var.

Bi’akıl tam da bu noktada diğer canlı görüşme uygulamalarından farklı olarak bahsettiğimiz detaylarla ilgilenmek yerine uzmanlık alanına yoğunlaşman için büyük bir fırsat sunuyor.  

Bi’akıl’ın Sunduğu Fırsatlar

Örneğin, online eğitimlerden bazıları tek bir online görüşme ile tamamlanamayacak kadar detaylı olabilir. Eğer yaşam koçluğu, mentörlük veya danışmanlık hizmeti veren biriysen, düzenli çalışma ve iletişime ihtiyaç duyduğun bir program takip etmen gerekebilir. İşte tam da bu noktada Bi’akıl’ın senin için sağladığı bazı avantajlardan yararlanabilirsin.  

Abonelik sistemi sayesinde birden fazla kez gerçekleştireceğin canlı görüşmeler için gerek bilgilendirme gerekse ücret konusunda katılımcılarla tekrar tekrar iletişime geçmene gerek yok. Bunun yerine temas sayfası oluşturarak abonelik hakkındaki detayları tek bir yerde toplayabilirsin. Her defasında bu detaylarla ayrı ayrı uğraşmaktansa katılımcılar ile gerçekleştireceğin iletişime odaklanarak daha verimli sonuçlar elde edebilirsin. Kısacası, her seferinde verdiğin hizmetle ilgili detaylarla boğuşmaktansa Bi’akıl’ın sırtındaki bu yükü almasına izin verebilirsin.  

WhatsApp Image 2023 05 12 at 14.46.04


Ayrıca farklı mecralardan sana ulaşarak danışmanlık almak isteyen kişileri Bi’akıl’da oluşturduğun sayfana yönlendirebilirsin. Böylece her katılımcıya tek tek detaylar hakkında bilgi vermektense tek bir sayfada her detayı (tarih, saat, fiyat bilgisi vb.) listeleyebilirsin. Bu sayfada, yapacağın canlı görüşmeler hakkındaki detayları içeren metnin ekibimiz tarafından SEO uyumlu hale getirileceğini de unutma. Böylece Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında daha üst sıralarda listelenerek ön plana çıkabilirsin.    

Öte yandan, danışmanlık hizmeti alan biriysen, senin de bu avantajlardan yararlanacağını söyleyelim. Her bir eğitim için kayıt yaptırmanın ve her defasında ayrı ödeme gerçekleştirmenin bazen ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Abonelik sistemi sayesinde güncel eğitim, danışmanlık veya atölyeleri tek bir sayfadan takip edebilir; ayrı ayrı kayıt veya ödeme yapmana gerek kalmadan günü geldiğinde seçtiğin eğitimlere katılabilirsin.   

Adsiz tasarim 43

Bununla birlikte Meet ve Zoom gibi canlı görüşme araçlarının katılımcı sayısı ve toplantı süresi hakkında bazı sınırlamaları olduğunu biliyorsundur. Bu nedenle organize ettiğin görüşmeleri gerçekleştirmen için ekstra bir ücret ödemen gerekebilir. Bunun aksine Bi’akıl, yapacağın canlı görüşmeler için senden aylık veya yıllık bir ücret talep etmez. Online görüşmelerini Bi’akıl’a özel olan görüntülü görüşme altyapısı ile başka bir uygulama kullanmana gerek kalmadan Bi’akıl App üzerinden yapabilirsin.