Türk ve amerikan borsalarında yatırım

Sıfırdan Uzmanlığa Borsa Eğitimi

engin erdebil landing

Kısa Sürede Uzmanlaşın

Eğitim ile borsada yatırımcıların karşısına çıkabilecek birçok temel unsurun öğrencilere kazandırılması ve borsaya girişte ilk adımın atılması sağlanmaktadır.

Eğitime devam etmek isteyen kişiler ise sıfırdan başlayan eğitimlerinin üzerine inşa edilerek ileri düzey borsa eğitimine hatta uzmanlığa kadar ilerleme şansı elde edebilir.
Borsa üzerinde işlem yapmak yüksek oranda kazanç getirebileceği gibi aynı yüksek oranlarda kayıp riskinin de olduğu bir piyasadır. Bu nedenle borsadan en verimli şekilde yararlanmanın temel yöntemi uzmanlardan eğitim almaktır.

0 +
yıl deneyim
0 +
öğrenci
0 +
pozitif yorum
% 0 +
2023 aylık kazanç

Dünyaca Ünlü Şirketlere Yatırım Yapmayı Öğren

strategies laptop.0c5b4d58659b51a1c05e
financialAnalysis.e1c02e2c1a2812e576d4

Engin Erdebil

Full Time Trader on FTMO | Mentor.
Merhaba, Borsa ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 12 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım. Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.
ENG Capital Kurucusu | Mentor

Engin Erdebil

Merhaba! Ben, Engin Erdebil. Uzun yıllar boyunca borsa ve finans alanlarında araştırmalar yaptım, çalışmalar yürüttüm. 25 yılı aşkın deneyime sahip mentorlerden eğitimler aldım.

Profesyonel yaşamım boyunca oluşturduğum portföyler ile hem kendi gelirimi hem de benimle birlikte yola çıkan danışanlarımın gelirlerini artırdım.
A’dan Z’ye Borsa; kendi matematiği olan rasyonel bir sistemdir. Doğru hamlelerle kazanmayı öğrenmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz.

Udemy Eğitimi Hediye

Eğitime katılan tüm katılımcılarımıza ₺279,99 değerindeki "Borsa ve Teknik Analiz Eğitimi (Kazandıran Stratejiler)" hediye.

Uluslararası sertifikaya sahip olun!

Programa katılan ve ayrıca talep eden katılımcılara Uluslararası Geçerliliğe sahip Financial Exchange Services Staff Sertifkası verilmektedir.

engin erdebil laptop
logo 1
logo 4
logo 5

Yorumlar

Önceki eğitimlere katılanlar anlatıyor...

Daha öncede bu alanda kurslar izledim. İzleyip öğrendiklerimi uyguladım. Her seferinde de bir şeyler aldım. Bu kursun avantajı olarak hocamız kendi stratejilerinden bahsetmiş ve bunları çok güzel bir şekilde anlatmış. Çok güzel şeyler öğrendim hocamızın ilgisi de çok iyiydi.

KADİR U.

İşletmeci
Engin hocamın akıcı anlatışı sayesinde şimdi stratejilerimi daha iyi kuruyor ve daha bilinçli yatırım yapıyorum. Tradingview pro ile alakalı indikatörler ve bölümler dışında gayet verim aldım.

MEHMET UTKU C.

Öğretmen
Borsa öğrenilebilir bir ticaret yöntemiymiş. Bu eğitim modeliyle karlı yatırımlar yapmayı öğrendim. Öğrendiğim en önemli şey ise: sermayenin büyüklüğünden çok, onu nasıl kullanacağım oldu.

TANER D.

İşletme Sahibi
Eğitim araştırması yaparken çok detaylı bir araştırma yaptım ve son olarak bu eğitim vidosunun verimli olacağına karar verdim ve çok doğru bir seçim yapmışım gerçekten herkese tavsiye ederim. emeğinize büyük saygı duyuyorum hocam teşekkürler.

ABDULLAH K.

Yatırımcı
Başlangıçta çok tereddütlü yaklaştım. kurs çok verimli geçti çizim yapabiliyorum . Başta arkadaş ortamında konudan çok bağımsız kalıyordum yavaş yavaş taşlar yerine oturmaya başladı. not alınacak çok yerler var. kurs bitince bir defa veya daha fazla tekrar etmek isterim. hocamızın emeğine sağlık.

MERVE Y.

Öğrenci

Sınırlı kontenjan

Ücretsiz Tanışma Eğitimi

Eğitim sonunda VIP Telegram kanalına ücretsiz erişim!