Uzmanlığını Bi’akıl üzerinden kitlene ulaştır, kitleni büyüt!  

Biz operasyonu senin omuzlarından almışken, sen online uzmanlığını ve eğitimini geliştirmeye odaklan. Ancak rehavete kapılmak yok! 

Araştırmalar bize ortalama bir uzman – katılımcı ilişkisinin 4 ay sürdüğünü gösteriyor.  

Bu nedenle sürekli olarak yeni içeriklerle kitlenizi desteklemeniz gerekiyor.  

Kitlene yeni katılacak insanlar çoğu zaman sosyal medya hesapların ve eski katılımcılarının tavsiyeleri ile geliyor olabilir ancak bundan çok daha etkili ve zahmetsiz yöntemler var.  

Peki, nedir bu yöntemler? 

Öncelikle, sizler uzmanlığınıza odaklanırken biz de online eğitim trendlerini didik didik ediyoruz.  

Bu çalışmalarda öğrendiğimiz ilginç bir bilgi var! Halihazırda online eğitim, atölye veya danışmanlık alan kişinin yeni ve farklı alanda eğitime katılması, o alana ilgi duyan ancak online eğitimlere uzak birine göre kat be kat daha yüksek.  

Peki, bu durum siz Bilenlerimiz için ne anlama geliyor? 

Günde binlerce ziyaretçisi olan Bi’akıl web sitesi üzerinden yeni bir kitleye ulaşmak senin için diğer birçok yoldan daha tasarruflu ve etkili.  

Şimdi bunu nasıl yapabileceğine dair sana 3 ipucu vereceğim. 

  1. Bilen profilini eksiksiz doldur ve seni profesyonel gösterecek bir profil resmi eklemeyi unutma!

Web sitesi içi araştırma uygulamalarımız bize, site ziyaretçilerinin profili dolu bilen sayfalarına tam 6 kat daha fazla vakit ayırdığını gösteriyor.  

Bi’akıl olarak, senin için profilini 10 dakikadan az sürede doldurabileceğin bir altyapı hazırladık. Sadece 10 dakikadan az bir sürede daha göz alıcı ve çarpıcı bir profile sahip olabilirsin.  

  1. Olabildiğince fazla temas aç, online eğitim, atölye ve danışmanlıklarını çoğalt, Kitleni Büyüt! 

Daha fazla temas açan bilenlerimizin sitenin algoritması tarafından yakalanıp günde binlerce kişinin ziyaret ettiği ana sayfada kendine yer edinir ve tüm topluluğumuza giden e-postalarımızdaki görünürlüğü artırır.  

Bu da, sizin kitlenizi büyütmenize ve daha fazla kazanca ulaşmanıza yardımcı olacaktır.  

Kitleni büyüt
  1. Etkileşime geçmek!  

Bizimle ve diğer bilenlere etkileşime geçmek hem Bi’akıl takipçileri hem de diğer bilenin takipçileri için sizi görünür kılacaktır. Bi’akıl’ın sosyal medya gönderilerine yorum yapmak, repost etmek ya da Bi’akıl’ı etiketlemek; binlerce online eğitim meraklısı takipçiye ulaşmanı kolaylaştıracaktır.  

Bunun yanında Bi’akıl’ın yeni ve en çok sevilen özelliklerinden Bi’Bilenleri yani ortak temas açma özelliğini kullanabilirsin ve co-bilen olarak daha geniş kitlelere ulaşabilirsin.  

Daha birçok tüyoyu mecrada ve Bilen kılavuzlarımızda detaylı olarak bulabilirsin ancak bu üç küçük adım bile katılımcı sayısında artış ve yeni katılımcı elde etme oranında büyük bir değişikliği destekleyecektir.