Online Panel; Liderlik Becerileri ile Kariyerinizi İlerletin!

17 Ağustos 20232023-09-20 14:38
Online Panel

Liderlik Becerileri Eğitimi ile Kariyerinizi İlerletin!

bertay

Kısa süre önce bir ekibin sorumluluğunu aldınız ve ne yapacağınızı bilemiyor musunuz?

  • Bir – üç yıldır ekip liderliği yapıyor, bir eğitim almadan yalnızca el yordamı ile yolunuzu bulmaya mı çalışıyorsunuz?
  • Ekibinizde beklenmedik bir davranış görünce şaşırıyor ve nasıl bir tepki vereceğinizi bilemiyor musunuz?
  • Toplantılarda istediğiniz etkiyi alamıyor musunuz?

Ekip Liderliğinin zorlu dünyasına hoş geldiniz. Bu 180 dakikalık eğitimde işinize yarayacak temeller üzerinden ilerliyoruz, eğitim sonunda gerçek hayatta yaşadıklarınızı sorabileceğiniz geniş bir soru-cevap bölümü de olacak.

Bu eğitimin içeriği;

Bu eğitime katılarak, ekip liderliği temellerini öğrenmiş ve hayata geçirmek üzere ilk adımı atacak böylece, kariyerinize de önemli bir hız katmış olacaksınız.

Eğitimde görüşmek üzere!

Sadece 250₺ harcayacağınız bu eğitim tüm iş hayatınız boyunca kullanabileceğiniz bir yetiyi size kazandıracak.

Referanslar;

Merhaba, Ben
Bertay Fişekçi

23 yıl boyunca Tıbbi Cihaz Sektörünün en büyük üç firması olan Siemens, Philips ve General Electric’te çalıştım, bu kariyerim boyunca çok farklı milletten insanla çalışma imkanım oldu. 5 yıl Almanya’da oturdum, Kore ve Avusturya ekipleri ile bir cihazı tasarladık, Azeri ekiple birlikte pazarı büyüttük, Türkiye’ye ilk PET cihazının getirilmesinde rol oynadım. Tüm bu süre boyunca tüm müdürlerimi izledim, tüm takımları gözlemledim, şirketlerin benimle birlikte dönüşümüne şahit oldum. Çıkan sorunları gördüm, daha iyi takım çalışması, insana daha fazla değer verilen şirket kültürü ve çalışanların koşa koşa gelecekleri şirketleri hayal ettim ve bu konuda çalışmaya başladım.