Online Yaşam Koçu – Barış Ege

25 Mayıs 20232023-06-06 11:06

Online Yaşam Koçu Eğitimi

Bu online eğitimin sonunda, her şeyden önce; kendine koçluk yapabilecek yeterliliğe ulaşacak, üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir bir sertifikaya sahip olacaksın.

Bi’akıl’a özel, 7 Haziran’a kadar 7000₺ yerine 3000

Adsız tasarım (13)

Eğitim süreci

9 Haziran, 29 Temmuz 21:00 – 23:00 arası,  16 oturum, toplam 32 saat.

Eğitime, koçluk mesleğini icra etmek isteyen, kendini gelişimine önem veren, yaratıcı düşünce becerisi edinmek isteyen; sorunlara değil, çözümlere odaklanma alışkanlığı kazanmak isteyen, soru sorma becerisi kazanmak isteyen, hayat standartlarını yükseltmek isteyen herkes katılabilir.

**Bu eğitime katılan herkese, Kuantum Düşünce Teknikleri Eğitimi ücretsiz olarak verilecektir.

Neler öğreneceksiniz?

Koçluk Nedir? Koç Ne Yapar?

Yaşam koçluğu, bireylere potansiyellerini keşfetmeleri, hedeflerini belirlemeleri ve kişisel gelişimlerini destekleyerek daha tatmin edici bir yaşam sürmelerini sağlayan bir rehberlik sürecidir.

Otobiyografik çalışma koçluk soruları

Danışanın kendi yaşam öyküsünü keşfetmesi, anlamlandırması ve kişisel gelişimine katkı sağlaması için kullanılan bir tekniktir.

SWOT Analizi

Danışanın; güçlü ve zayıf yönlerini keşfetmesi, yaşamındaki fırsatları ve tehditleri belirlemesi için kullanılır. Oldukça kapsamlı yanıtlar bulmamızı sağlar.

Soru Kalıpları

Kişiye ve yaşamına dair bilgi edinmek, ihtiyaçları tespit ederek en uygun çözümleri üretmek için kullanılan soru kalıplarını keşfedeceğiniz bir süreçtir.

Bu eğitim kimler İçin

Yaşam Koçu olmak İsteyenler

Yaşama Yol Göstermek İsteyenler​

Kariyerine Yeni Bir Yön Vermek İsteyenler​

"Ya bir yol bul, ya bir yol aç ya da yoldan çekil."

Sıkça sorulan sorular

Bu eğitim 8 hafta boyunca Cuma ve Cumartesi günleri akşam 21’de gerçekleşecek ve her oturum 2 saat sürecektir. Toplamda 16 oturum, 32 saatlik canlı eğitim içeriği mevcuttur.

Eğitime katılan ve süreci tamamlayan herkes, E-Devlet onaylı bir sertifikaya sahip olabilecek. Bu sertifika sayesinde aldığı eğitim ve yeteneği belgelemiş olacak.

Eğitim boyunca tüm oturumların kaydı alınarak daha sonra izleyebilmeleri için kullanıcılar ile paylaşılacaktır, fakat en iyi deneyim için canlı oturumlara katılmanız eğitmen Barış Ege tarafından tavsiye edilmektedir.

Profesyonel Yaşam Koçluğu Eğitimine kayıt olan herkesin sistemde kayıtlı olan e-posta adresine canlı eğitimin linki gönderilecektir.

Ödemelerinizi 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Eğitmen "Barış Ege" kimdir?

14-2788221432-1631876754448

Barış Ege

Profesyonel Koç, NLP uzmanı ve Eğitmeni

Memur bir baba ve ev hanımı bir annenin dört çocuğundan ikincisi olarak 1978 yılında babasının görev yaptığı Manisa’da doğdu.

İlk ve orta öğrenimimin büyük kısmını memleketi Diyarbakır’da geçirip Antalya’da tamamladı.
İktisat fakültesi mezunu olsa da bu alanda hiç çalışmadı.

Yaklaşık 30 yıllık çalışma hayatı boyunca, yaşamda maddi ve manevi elde edilebilecek her şeyin insanların hayatına katılan değerin karşılığı olduğunu öğrendi. Bu sebeple sürekli “İnsanların hayatına nasıl bir katkı sunup, nasıl değer yaratabilirim?” sorusu ile meşgul olmayı seçti.

Bireysel ve İşletme danışmanlığı yapıyor olsa da kendisini “Hayat boyu öğrenci” olarak tanımlamayı seçiyor.

Evli ve iki çocuk babası olan Barış Ege, insanlar “İçlerindeki gücü serbest bıraksınlar” diye, halen bireylere, kurumlara danışmanlık yaparken, kişisel gelişim, farkındalık ve üretkenlik gibi konularda içerik üretmeye, seminerler vermeye devam ediyor.

Ayrıca, “Peşinden Koşma! Üzerine Çek” adlı kitabın yazarıdır.

pesinden kosma uzerine cek 11770378 75 O

İndirimden Şimdi Faydalan

Bi'akıl'a özel, 7000 TL yerine 3000 TL

0 Gün
0 Saat
0 Dakika
0 Saniye

Katılanlar ne demiş?

Soru Sorun.

    7 Haziran’a kadar 7000₺ yerine 3000