Bi’akıl sahip olduğu canlı görüşme türleri ile ihtiyacın olan her alanda sana uygun çözümler sunar. Abonelik ve seri temas türlerinin, senin işini nasıl kolaylaştıracağını daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık.  

Bu yazımızda ise; Bi’akıl randevu sistemi nedir, randevu oluşturmanın püf noktaları nelerdir ve randevu sistemi, işlerini nasıl kolaylaştırır bunlardan bahsedeceğiz. 

Randevu sistemi, tarihini daha evvel bilenlerimizin belirlediği bir takvim üzerinde çalışmaktadır.  

Bi’akıl app üzerindeki “rezervasyonlar” kısmına tıkladıktan sonra randevularını tanımlayabileceğin zaman çizelgesine ulaşırsın. Bu noktadan sonra tek yapman gereken, katılımcıların bilmesini istediğin detayları eklemendir. 

Randevu Sistemi Nedir?

Birlikte adım adım inceleyelim; 

  1. Görüşme için (randevu için) uygun günü seçer ve sağdaki üç noktaya tıklayarak randevu saatini, randevu türünü seçer ve randevu açıklamanı yazarsın.   
Randevu 1
  1. Randevunla ilgili detayları girdikten sonra; saatlik ücretini ve grup rezervasyonu olup olmayacağını seçersin.  
Randevu 2

Grup ücretleri, saatlik ücretlerden farklı olarak işlemektedir. Grup randevusu için; asgari – azami katılımcı sayısını ve ücretini kendin belirleyebilirsin. Grup randevusu, birebir randevulardan daha farklı bir fiyatlandırmaya sahiptir.  

  1. Tüm detayları tamamladıktan sonra tek yapman gereken “Kaydet” butonuna tıklamak. Randevu bilgilerini kaydettikten sonra kullanıcılar profiline girerek uygun olduğun zaman aralıklarına göre senden görüşme talep edebilirler. Kullanıcılar tarafından oluşturulan randevu talepleri, panelindeki “Rezervasyonlar” başlığında, “Rezervasyon istekleri” olarak gözükür. Buraya tıklayarak talep edilen görüşmeleri kabul edebilir ya da reddedebilirsin.  

Rezervasyon isteklerini listelerken filtreleri kullanarak; belirli tarih aralıklarını, günleri ya da aktiflik durumlarını seçer, ihtiyacın olan bilgiye direkt şekilde ulaşırsın.

Randevu 3

Bi’akıl randevu sistemi işini nasıl kolaylaştırır? 

Randevu sistemini kullanarak senden danışmanlık hizmeti alan kişileri kolayca tek bir platformda organize edebilir, danışanlarının ihtiyacı olan tüm bilgileri onlara tek seferde aktarabilirsin.  

Tarih, saat, yer (online ya da yüz yüze), fiyat bilgisi, randevuya katılacak kişi sayısı ve çok daha fazla detay tek bir yerde listelenir.  

Bunlara ek olarak, sosyal mecralardan sana ulaşıp danışmanlık isteyen kişileri yönlendirebileceğin profesyonel bir organizasyon sayfan olur. Herkese tek tek detay belirtmek yerine profilindeki randevu linkini paylaşabilir, angaryadan kurtulursun.  

Randevu sistemi kimlerin kullanımına uygundur? 

Eğer insanlara danışmanlık ve mentörlük hizmetleri veren biriysen Bi’akıl’ın randevu sistemi tam da ihtiyacın olan çözüm.  

Danışanların, terapiler ve danışmanlık hizmetleri için senin daha önceden belirlediğin takvime göre müsait zamanları rezerve eder, görüşme zamanı geldiğinde tek bir web sayfası ile görüşmeye katılabilirler.  

Daha fazla detay öğrenmek ve danışmanlıklarını Bi’akıl’a taşımak istersen bize merhaba@biakil.com mail adresi üzerinden ulaşabilirsin. 

Diğer özelliklerimizi keşfetmek istersen buraya tıkla!

Bi’akıl uygulamasını keşfetmek istersen buraya tıkla!